آغاز رقابت خوزستانی‌ها در مسابقات کارگری جهان از فردا
آغاز رقابت خوزستانی‌ها در مسابقات کارگری جهان از فردا

ورزشکاران خوزستانی در رقابت‌های کارگری جهان به مصاف حریفان خود می‌روند.

به گزارش نخل‌اسپورت حمید غفاری، رییس هیات ورزش کارگری استان در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهارکرد: ششمین دوره بازی‌های کارگری جهان از فردا در اسپانیا آغاز می‌شود که کاروان کارگری جمهوری اسلامی ایران “طلایه‌داران رونق تولید” در این مسابقات شرکت می‌کند و خوزستانی‌ها نیز در رشته‌های پتانک آقایان و بانوان، کشتی فرنگی، شنا و تنیس‌روی‌میز آقایان در این رقابت‌ها حضور دارند.

وی ادامه داد: محمد آقاجری، میلاد خالقی و ندا قاسمی‌زاده در رشته پتانک و به مربیگری مجید دهگان از استان، تیم‌ملی پتانک آقایان و بانوان را همراهی می‌کنند.

رییس هیات ورزش کارگری خوزستان گفت: همچنین در رشته کشتی محمود سلیمی و احمد خرسانی، در رشته شنا ساسان کریمی و در رشته تنیس‌روی‌میز جمال فتاحی از خوزستان در کاروان کارگری جمهوری اسلامی ایران حضور دارند.

وی با بیان این‌که آمادگی ورزشکاران استان خوب است و تمرینات خوبی را در محل برگزاری مسابقات انجام داده‌اند، گفت: مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه اصلی شهر سالوو با حضور ۴۲ کشور برگزار خواهد شد.

غفاری خاطرنشان کرد: کاروان کارگری ایران با ۱۳۹ ورزشکار در قالب ۱۶ تیم آقایان و بانوان در رشته‌های دو و میدانی، جودو، تنیس‌روی‌میز، پتانک، کارته، والیبال ساحلی، شنا، کشتی فرنگی و کشتی ساحلی در این مسابقات شرکت می‌کند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان