والی: همه تیم‌ها آرزوی نکونام را دارند
والی: همه تیم‌ها آرزوی نکونام را دارند

کاپیتان فولاد با تمجید از سرمربی تیمش، از او به عنوان آرزوی نیمکت دیگر تیم‌ها نام برد.

به گزارش نخل اسپورت، ایوب والی بعد از قهرمانی با فولاد خوزستان تمجید جالبی از سرمربی تیمش داشت و او را آرزوی تمامی تیم‌های ایرانی برای حضور روی نیمکت آنها دانست.

وی درباره موفقیت تیمش برابر استقلال گفت: به تمام مردم خوزستان و هوادارانمان تبریک می‌گویم. دعای خیر آن‌ها بود که قهرمان شدیم. این جام را به مردم خوزستان که روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند، تقدیم می‌کنیم. این قهرمانی در این شرایط برای مردم خوزستان نیاز بود. خداراشکر توانستیم کاری کنیم که برای چند روز مشکلاتشان را فراموش کنند.

وی درباره حضور دوباره این تیم در لیگ قهرمانان گفت: متاسفانه از تابستان پنجره نقل و انتقالات ما بسته شد. فصل بعد کارمان سخت است. باید ببینیم باشگاه چه تصمیمی برای کادرفنی، مدیریت و بازیکنان می گیرد. ان‌شاءالله بتوانیم با بضاعت موجود تیم خوبی را ببندیم و راهی مسابقات شویم.

کاپیتان فولاد در مورد اینکه آیا نکونام در این تیم می‌ماند، گفت: خبر ندارم. سعی می‌کنیم مربی که در دو فصل یکبار سوم شده و بعد از آن هم به قهرمانی رسیده، را نگه داریم. مطمئنا مربی بسیار موفقی است. همه تیم‌ها آرزوی چنین مربی را دارند. فکر می‌کنم باشگاه برای ماندن با او صحبت می‌کند. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

انتهای پیام