فروزان: در ۱۰۰ سال گذشته کسی اندازه من زجر نکشید!
فروزان: در ۱۰۰ سال گذشته کسی اندازه من زجر نکشید!

دروازه‌بان فولاد خوزستان با اشاره به اتفاقات تلخ و پرحاشیه‌ای که طی سالیان اخیر پشت سر گذاشته، واکنش جالبی به قهرمانی با فولاد خوزستان داشت.

به گزارش نخل اسپورت ، محسن فروزان در حضور کوتاه مدت خود در ترکیب فولاد در فینال جام حذفی، امضایی جالب توجه برای دستیابی تیمش به قهرمانی داشت و توانست با موفقیت در ضربات پنالتی، به اولین قهرمانی خود در دوران فوتبالی‌اش دست یابد.

فروزان درباره قهرمانی با فولاد خوزستان و علاقه‌ای که به استقلال طی سالیان اخیر نشان داده بود اما امشب باعث ناکامی آنها شده، می‌گوید: امروز بازی بسیار سختی برای من بود؛ از طرفی تعصب بود و از طرفی عشق. از طرفی تعصبم را به لباس و باشگاهم نشان دادم. خیلی‌ها برای من حاشیه‌سازی کردند که چون من ممکن است در این مسابقه به حریف راه بدهم، اما اینگونه نبود و در تعصب برنده شدم.

وی در ادامه توضیح درباره شب عجیب خود در بازی امشب گفت: در طرف دیگر عشق بود. باشگاه استقلال، جایی که خیلی دوستش داشتم و دارم. نمی دانم در عشق برنده شدم یا نه، اما در تعصب برنده بودم. قهرمانی خیلی چسبید. من روزهای خیلی سختی را گذراندم.

فروزان که به نظر می‌رسد اتفاقات تلخ و پرحاشیه‌ای که در تراکتور برایش شکل گرفته و باعث دوری عجیبش شده بود را فراموش نکرده، در پایان گفت: فکر نمی‌کنم در ۱۰۰ سال گذشته فوتبالیستی داشته باشیم که به اندازه من سختی و زجر کشیده باشد. روزها بود که برای من حاشیه و پرونده درست کردند. امسال خیلی زحمت کشیدم و بدون حاشیه کار کردم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش3