نکونام: یک تیم ۲۳ بازیکن گرفت، ما قهرمان شدیم
نکونام: یک تیم ۲۳ بازیکن گرفت، ما قهرمان شدیم

سرمربی فولاد خوزستان بابت کسب جام در دومین سال مربیگری در فولاد خداراشکر را می کند.

به گزارش نخل اسپورت ، جواد نکونام بعد از قهرمانی تیمش در جام حذفی فوتبال درنشست خبری حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:

**این قهرمانی تقدیم به مردم خوزستان

روز خبرنگار را تبریک می گویم. تبریک به مردم خوزستان، مبارکشان باشد این قهرمانی. از آنها تشکر می کنم. در این مدتی که در فولاد بودم همه جوره لطف داشتند. این قهرمانی کوچکترین کاری بود که می شد انجام داد. امیدوارم روزهای بهتری داشته باشند. از بازیکنان تشکر می کنم. این بچه ها بزرگ هستند.

**بسته شدن پنجره انگیزه مان را بالا برد

روزی که پنجره نقل و انتقالاتمان به ناحق بسته شد، با بچه ها صحبت کردم و گفتم یک راه پیش رو داریم. گفتیم باید تلاش کنیم و زحمت بکشیم تا جبران کمبود بازیکنان خود را کنیم. این سخت کوشی و تلاش به ما انرژی داد. جاهایی به ما ضربه زد. بازی با مس رفسنجان در لیگ برتر مثال واضح بود که من ۴ تا دفاع چپ داشتم. برنامه مان این بود که در لیگ پرقدرت ظاهر شویم و در جام حذفی به دنبال قهرمانی باشیم.

**تیم تازه صعود کرده از ما بیشتر هزینه کرد

از روز اول که با ماشین سازی در تبریز عملکردمان خوب و قابل دفاع بود. بازی های تیم من را شما نگاه کنید و کارشناس کارشناسی کنند. ما نشان دادیم با کیفیت هستیم و می توانیم با مقابله با تیم هایی که هزینه کردند، توانایی هایمان را نشان بدهیم. برخی باشگاه هایی که از لیگ یک صعود کرده بودند، بیشتر از ما هزینه کردند. باشگاهی هست که ۲۳ بازیکن جذب کرده است، ولی ما ۷ بازیکن بزرگسال گرفتیم. با این تفاسیر و اختلاف به قهرمانی حذفی رسیدیم. ممنون بازیکنان، کادرپزشکی، ماساژورها، هیات مدیره باشگاه و هیات مدیره کارخانه فولاد، آقای آذری و سایرین هستم.

**در فوتبالم زیاد سختی کشیدم

من در فوتبالم هم سختی کشیدم. همیشه در تنگنا بودم و به همین خاطر برخی اوقات به کادرم سخت گرفتم تا به اینجا برسیم. از همه ممنونم. مردم همیشه کنارمان بودند. این قهرمانی مبارک همه باشد. لیاقت این جام را داشتیم.

**در دومین سال حضور در فولاد جام گرفتم

نکته مهم قهرمانی مان است و اینکه مستقیم سهمیه آسیایی گرفتیم. پارسال اینطور نبود و امسال یک جام گرفتیم. خداراشکر که در دومین سال مربیگری ام در فولاد جام گرفتم.
قطعا تنها کاری از دستم برنمی آید. همه زحمت کشیدند، بچه های رسانه ما، سهیل احیایی و مسعود اکبری عزیز همه لطف و تلاش کردند. در نهایت به این موفقیت رسیدیم.

**خوشحالی آذری با بقیه متفاوت است

فوتبال همه چیزش مشخص و باز است. مدیری که فوتبالی است و متوجه اتفاقات می شود، حتما خوشحالی اش هم طور دیگری است. این را در مدیریت آقای آذری می توانید احساس کنید. مهم نیست جلوی چه تیمی بازی می کنید. مهم این است که آخرش خوشحال باشید.

**خداراشکر کارگران فولاد را خوشحال کردیم

یادم رفت یک نکته ای را بگویم. تمام کارگران کارخانه فولاد را دست شان را می بوسم. مبالغی که فولاد برای ما در نظر گرفت را مدیون کارگران هستیم و خداراشکر که توانستیم خوشحالشان کنیم.

انتهای پیام