سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری: تلاش‌مان ارائه بهترین بازی‌‌ها در لیگ برتر است
سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری: تلاش‌مان ارائه بهترین بازی‌‌ها در لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: به تیم‌مان برای حضور در فصل جدید لیگ برتر کشور امیدوار هستم و تلاش می‌کنیم بهترین بازی‌ها را انجام دهیم تا ان‌شاءالله امسال یک نتیجه خوب کسب کنیم.

به گزارش نخل‌اسپورت، یعقوب مراقی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، در خصوص آمادگی تیمش پیش از حضور در اولین هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور و در مصاف با شاهین کرمانشاه، اظهارکرد: تمرینات بسیار خوبی داشتیم و بازیکنانم به آمادگی نسبی رسیده‌اند. اردو و بازی‌های تدارکاتی خوبی در اردوی بروجن داشتیم و خدا را شکر شرایط فراهم است تا بتوانیم در بازی نخست با یک نتیجه خوب و دست پر خارج شویم.

وی همچنین بیان کرد: شاهین کرمانشاه قهرمان لیگ یک شده است و متاسفانه شناختی از این تیم خوب نداریم. شاهین کرمانشاه تیم بومی است که بازیکنان آن چندین سال است کنار هم کار می‌کنند اما از سبک بازی‌شان اطلاعی نداریم و بر حسب تجربه‌مان در لیگ برتر به مصاف آن می‌رویم.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: خوشبختانه با توجه به این‌که باشگاه حفاری بازیکنان پایه خوبی در رشته فوتسال دارد، هیچ وقت با کمبود بازیکن مواجه نشده است و خدا را شکر برای امسال نیز از تیم‌های پایه‌مان چند بازیکن را به تیم بزرگسالان اضافه کردیم. در حال حاضر نزدیک به ۸۰ درصد تیم از بازیکنانی است که در تیم‌های پایه‌مان رشد کرده‌اند که می‌توان به سجاد بابایی، شهاب طالبی، هومن یعقوبی و وحید کاظمی اشاره کرد. ان‌شاءالله با تیم خوبی از نفرات جوان‌ و با تجربه‌ای همچون فرید نمازی و احمد ملاعلی، روانه مسابقات خواهیم شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جوان بودن تیم تیم نگران‌کننده نیست، عنوان کرد: نگران‌کننده است ولی در بعضی موارد امیدوار می‌شویم و همین موضوع به ما انگیزه می‌دهد. به تیمم امیدوار هستم و تلاش می‌کنیم بهترین بازی‌ها را انجام دهیم تا ان‌شاءالله امسال یک نتیجه خوب در لیگ برتر کسب کنیم.

مراقی در پایان با قدردانی از مدیر باشگاه ملی‌حفاری و شرکت حفاری، گفت: مسوولان مربوطه تمام امکانات لازم را در اختیار ما قرار داده‌اند. همچنین جا دارد از دستیارانم که در این مدت تلاش لازم را برای آماده شدن تیم داشته‌اند، قدردانی کنم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان