توضیح مدیرکل ورزش خوزستان درباره افتتاح چند پروژه در سال جاری
توضیح مدیرکل ورزش خوزستان درباره افتتاح چند پروژه در سال جاری

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در خصوص روند آماده‌سازی چند پروژه ورزشی در استان، توضیح داد.

به گزارش نخل‌اسپورت، افشین حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، در ابتدا با تبریک قهرمانی تیم پاورلیفتینگ ملی‌حفاری در جام باشگاه‌های جهان، اظهار کرد: متاسفانه پس از ابلاغیه وزارت ورزش، بخش اعظمی از ورزش قهرمانی و حتی همگانی در استان خوزستان آسیب دید ولی انصافا شرکت ملی‌حفاری امروز در برخی رشته‌های ورزشی حضور پررنگ دارد و این باعث افتخار است که تیم پاورلیفتینگ این شرکت در مسابقات جام باشگاه‌های جهان به قهرمانی رسیده است.

وی افزود: ورزشکاران تیم ملی‌حفاری در این مسابقات گل کاشتند و کار بسیار بزرگی انجام دادند که امیدوارم این روند موفقیت‌آمیز تداوم داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در خصوص زیرساخت‌های ورزش استان و افتتاح چند پروژه به زودی نیز گفت: به مردم خوزستان قول داده بودم که ۱۰۰ چمن مصنوعی آماده شود که خوشبختانه بخش اول آن که افتتاح ۳۵ چمن مصنوعی است، آماده شده است. ضمن اینکه استخر مجموعه ورزشی کوی طلاب نیز آماده آبگیری و افتتاح است.

وی ادامه داد: ورزشگاه مجدیان دزفول نیز رو به اتمام است و بیش از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که به افتتاح خواهد رسید. همچنین خانه‌های کشتی اندیمشک و ایذه با مساعدت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان پیشرفت خوبی داشته‌اند و امسال به افتتاح می‌رسند. خانه بوکس ورزشگاه تختی نیز آماده افتتاح است. این پروژه‌ها به زودی افتتاح می‌شوند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا