حرف‌های زیادی برای گفتن داریم، اگر حمایت شویم
حرف‌های زیادی برای گفتن داریم، اگر حمایت شویم

علی کاویانی مربی موفق این روزهای کاراته خوزستان گفت: در صورت حمایت حرف‌های زیادی برای گفتن در سطح ملی خواهیم داشت.

علی کاویانی مربی کاراته در گفت‌وگو با نخل اسپورت درباره قهرمانی تیمش در مسابقات انتخابی تیم منتخب کاراته خوزستان جهت اعزام به مسابقات انتخابی تیم ملی که به میزبانی اهواز برگزا شد، اظهار کرد:سطح مسابقات استان نسبتا خوب بود و انتظار داریم در آینده بهتر و منسجم تر برگزار شود. تیم ما با کسب چهار مدال طلا، دو مدال نقره و دو مدال برنز موفق شد در رتبه بندی تیمی اول شود و چهار سهمیه برای اعزام به مسابقات انتخابی تیم ملی کسب کردیم.

وی با بیان این‌که کرونا هم مانع از اهداف ما نشد و قصد داریم در سطح ملی و بین المللی بدرخشیم، افزود: در ایامی که کرونا بیشترین آسیب را به ورزش وارد نمود اما ما با رعایت موارد بهداشتی و جلب اعتماد خانواده ها توانستیم تمرینات منظمی را برای ورزشکاران خود برنامه ریزی کنیم و در فصولی از اوج گرفتن کرونا مجبور می‌شدیم در فضای باز به تمرینات خود بپردازیم. در مجموع عملکرد ورزشکاران ما خوب بود و شاهد رقابت قشنگی بودیم امیدوارم در بحث ایجاده انگیزه در بین ورزشکاران مسئولان محترم تمام تلاش خود را بکار بگیرند تا مربیان و قهرمانان خوزستانی بتوانند در سطوح ملی و بین المللی خوش بدرخشند و جایگاه در خور شانی برای خوزستان بوجود آورند.

کاویانی در ادامه گفت: امیدوارم لیگ های استان فعال شوند تا رقابت به ورزش کاراته باز گردد، ما در مناطق محروم با استعدادهای شگفت انگیزی روبرو هستیم که مسئولین با کمی توجه و حمایت، استان خوزستان می توانند در آینده نه چندان دور شاهد افتخارآفرینی این قهرمانان باشد. در گذشته هم این را اثبات کردیم که می توانیم جایگاه های ملی بدست بیاوریم، در دهه ۹۰ چندین نفر از شاگردان من به اردوهای تیم ملی راه یافتند که متاسفانه به دلیل بی توجهی و کم توجهی مسئولان این استعدادهای ناب موفق نشدند به ناکامی استان خوزستان در داشتن ملی پوش در رشته کاراته خاتمه دهند.

وی در پایان افزود: از تمامی مسئولان استانی درخواست دارم توجه ویژه ای به ما داشته باشند و این قول را خواهم داد در صورتی که حمایت مثمر ثمری از برنامه های ما بشود از دل همین مناطق محروم اهواز طلسم داشتن ملی پوش خوزستانی در تیم های ملی کاراته را خواهیم شکست.

انتهای پیام/