از سطح جام باشگاه‌های جهان شگفت‌زده شدیم / مقتدرانه به قهرمانی رسیدیم
از سطح جام باشگاه‌های جهان شگفت‌زده شدیم / مقتدرانه به قهرمانی رسیدیم

سرمربی تیم پاورلیفتینگ ملی‌حفاری با بیان این‌که از سطح مسابقات جام باشگاه‌های جهان شگفت زده شدیم، گفت: طی چند سال گذشته چنین مسابقاتی را از نظر سطح کیفی در پاورلیفتینگ ایران و حتی آسیا نداشتیم.

به گزارش نخل اسپورت، رضا حسین‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره قهرمانی تیم ملی‌حفاری در جام باشگاه‌های جهان که به میزبانی ارومیه برگزا شد، اظهار کرد: سطح مسابقات واقعا بالا بود و ما را شگفت‌زده کرد. ملی‌حفاری با اختلاف یک امتیاز توانست به این مقام ارزشمند برسد و این نشان از رقابت نزدیک تیم‌های داخلی و خارجی بود. تیم اوکراین و حتی ترکیه قوی پا به مسابقات گذاشته بودند.

وی با بیان این‌که ملی حفاری مقتدارانه و با هدفی از پیش تعیین شده توانست به قهرمانی برسد، افزود: ما می‌توانستیم به مدال طلای بیشتری برسیم اما کمی بدشانسی آوریم؛ در وزن ۶۶ کیلوگرم روی مدال طلا حساب باز کرده بودیم که به عنوان دومی رسیدیم. در مجموع عملکرد ورزشکاران ما خوب بود و شاهد رقابت قشنگی بودیم. تعداد تیم‌ها هشت تیم بود ولی واقعا کیفیت مسابقات عالی بود. حتی تیم ناشناخته‌ای از ترکیه در مسابقات حاضر شده بود که واقعا همه را مات و مبهوت کرد. همه از مسابقات لذت بردند و طی چند سال گذشته چنین مسابقاتی را از نظر سطح کیفی در پاورلیفتینگ ایران و حتی آسیا نداشتیم. جای چنین رقابت‌هایی در این رشته خالی بود و امیدوارم فدراسیون جهانی و آسیا در برگزاری این رقابت‌ها مداومت داشته باشند. در هر صورت این رقابت‌ها، فصل جدیدی را به روی این رشته باز کرد.

سرمربی تیم پاورلیفتینگ ملی‌حفاری در ادامه نیز با گله‌مندی نسبت به نحوه پرداخت پاداش به تیم قهرمان در مسابقات باشگاه‌های جهان، گفت: طبق جوایز تعیین شده مقرر شده بود که به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب ۱۵، ۱۰ و ۵ هزار دلار بدهند ولی متاسفانه مسئولان فدراسیون فعلا بخشی از جایزه نقدی ما را به خاطر این که از بازیکن‌مان تست دوپینگ گرفته شد، نگه داشتند که این موضوع باعث شد، بعد از قهرمانی به جای این‌که خوشحال باشیم در غم فرو برویم و همه ناراحت بودیم.

وی افزود: البته آقای قاسمی رییس هیات بدنسازی و پاورلیفتینگ خوزستان، عباس مولا مدیرفنی تیم و خود من بسیار تلاش داشتیم تا حق بازیکنان را بگیریم زرا بازیکنان ما در شرایط کرونایی و اقتصادی با چنگ و دندان خودشان را برای حضور در این مسابقات در سطح آمادگی لازم نگه داشتند و بعد از جا به جایی بیش از ۱۰ تن وزنه و کسب عنوان قهرمانی، انتظار داشتند، جایزه خود را به صورت کامل دریافت کنند و با دست پر، کنار خانواده‌هایشان بروند.

وی با قدردانی از محمدنیا مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری، قاسمی رییس هیات خوزستان و مولا مدیرفنی تیم، ادامه داد: امیدوارم قول‌هایی که مسئولان باشگاه ملی‌حفاری دادند، محقق شود تا ورزشکاران ما کمی وضعیت روحی‌شان بهتر شود. از آقای نصیرزاده رییس فدراسیون نیز که طی چندماه مدیریت خود در فدراسیون روند رو به رشد داشته است، تشکر می‌کنم و امیدوارم جوایز تیم ما نیز به صورت کامل اهدا شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا