مصاحبه باورنکردنی پوموسوی علیه نکونام
مصاحبه باورنکردنی پوموسوی علیه نکونام

دلخوری‌های پنهان سرمربی‌های فولاد و نفت آبادان در نشست خبری‌های بعد از بازی ناگهان تبدیل به یک مصاحبه بسیار عجیب شد.

به گزارش نخل اسپورت ، در شرایطی که جواد نکونام و سیروس پورموسوی از فصل گذشته رابطه خوبی با یکدیگر ندارند سرمربی نفت آبادان در نشست مطبوعاتی پس از شکست مقابل تیم سابقش عجیب ترین صحبت‌های ممکن را علیه کاپیتان سابق تیم ملی به زبان آورد، او را متهم به جادوگری کرد و در عین حال ضمن دفاع از خود که متهم به این مسائل است تاکید کرد دیگر اجازه نخواهد داد نکونام در خوزستان به سرمربیگری ادامه دهد.

این مصاحبه بی سابقه را در نخل اسپورت بخوانید:

*به همه تیم‌ها در فولاد آره‌نا توهین می‌شود
او در ابتدا گفت: خسته نباشید می‌گویم بعد از دوسال دوستان را می‌بینیم خوشحال می‌شویم چرا که بعد از دو سال که از اینجا رفتیم ما را فراموش کردید. تبریک می‌گویم به هواداران باشگاه فولاد بابت این برد اما تاسف می‌خورم برای فوتبال خوزستان. فوتبالی که دو سال است هویت خود را از دست داده و فقط شده توهین، جنجال، افترا، یقه گیری. ندیدم یک تیمی در این زمین فولاد آره‌نا بازی کند و بیرون برود و به او بی احترامی نشود.

*ثابت می‌کنم چه کسی جادوگر است
پور موسوی ادامه داد: به من که فرزند خوزستانم امروز بی احترامی شد. اصلا از این ماجرا نمی‌گذرم. به من تهمت زد که جادوگرم! امیدوارم در کمیته اخلاق این موضوع را ثابت کند ولی من همین الان ثابت می‌کنم که چه کسی جادوگر است. دو سال گذشته روی خط دروازه چه تیمی آب ریختند و دوربین ثبتش کرد؟ بازی با استقلال چه تیمی “عجی، مجی” را با صدای بلند می‌گفت؟ روباه در کدام بازی در ورزشگاه آوردند؟ “عین” چه کاره است در باشگاه فولاد که هر بازی با بلیط از مسیر بندر عباس به اهواز می‌آید؟ نامه مکتوبش را داریم که بازی با نفت درخواست کردند ایشان مهمانشان است و ما راهش دادیم. نه فوتبالی است و نه کادر فنی که همه این‌ها را اثبات می‌کنم.

*برای فرار رو به جلو پنجره را بستند
پورموسوی در مورد بسته شدن پنجره فولاد گفت: از همه مهمتر دوسال پشت پنجره قایم شده‌اند. چه کسی پنجره فولاد را بست؟ قرارداد بلبلی کجا در آن دست کاری شده؟ در کانتینر در تهران! چه کسی در آن حضور داشته؟ محمد بلبلی را بیاورید روی خط که بگوید چه کسی گفت نترس امضا کن، من پشتت هستم. اول فصل تمام بازیکنان‌شان را، هر کسی را که نیاز داشتند گرفتند. با فرار رو به جلو پنجره را بستند و صورت جلسه سیصد میلیون تومانی در باشگاه‌شان موجود است یک نسخه. امضا شد و به آن عمل نکردند تا تیم پنجره اش بسته شود تا فرار رو به جلو بکنند.

*مقابل نکونام می‌ایستم
پورموسوی ادامه داد: این قول را به شما می‌دهم از امشب با تمام وجودم مقابل جواد نکونام می‌ایستم و نمی‌گذارم دیگر در این استان مربیگری کند. چون به من که فرزند خوزستانم در حضور همه توهین کرد. خیلی جالب است که داور چهارم بزدل بود و این را شنید و به داور نگفت! اما من از خودم دفاع کردم و جواب بی احترامی اش را با بی احترامی دادم و از مردم عذرخواهی می‌کنم. این کجای فوتبال بوده است؟ نیاز بود بعد دوسال یک کسی تووی دهنش بزند. چرا فقط مقابل تیم‌های خوزستانی توهین می‌کنند. حرف خودشان است بیست هفت هفته طلسم نشکسته. من نمی‌دانم خودشان می‌گویند.
ادامه دارد…

انتهای پیام