تفاهم‌نامه‌های هیات ورزش همگانی خوزستان با شهرداری‌ها به سرانجام برسند
تفاهم‌نامه‌های هیات ورزش همگانی خوزستان با شهرداری‌ها به سرانجام برسند

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که تفاهم‌نامه‌های هیات ورزش همگانی خوزستان با شهرداری‌ها به سرانجام برسند، گفت:‌ آن چیزی که می‌تواند به ورزش همگانی برای توسعه و موفقیت کمک کند، همدلی و همراهی است.

به گزارش نخل اسپورت ،افشین حیدری در مجمع انتخاب رییس هیات ورزش‌های همگانی خوزستان که امروز (دوم مرداد) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم رییس جدید هیات با پشتکار و همتی که دارد بتواند با استفاده از تمام ظرفیت‌ها کارهای خوبی را انجام دهد. امیدوارم در فصل جدید، کارهای خوبی در حوزه ورزش همگانی اتفاق بیافتد و شاهد فعالیت بیشتر شهرستان‌ها و استفاده از ظرفیت شهرداری‌ها و ارگان‌ها باشیم.

وی عنوان کرد:‌ در زمان رییس قبلی هیات، چند تفاهم‌نامه خوب منعقد کردیم که از رییس جدید هیات می‌خواهم این تفاهم‌نامه‌ها با شهرداری‌ها را به سرانجام برساند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که همه باید به باقری رییس هیات ورزش همگانی خوزستان کمک دهند، گفت: آن چیزی که می‌تواند به ورزش همگانی برای توسعه و موفقیت کمک کند، همدلی و همراهی است. کار هیاتی است و همه باید حضور پیدا کنند و نباید درب هیات به روی کسی بسته باشد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا