شانس بقای نفت مسجدسلیمان زیاد است
شانس بقای نفت مسجدسلیمان زیاد است

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: به نظر من شانس بقای تیم نفت از ذوب آهن و سایپا بیشتر است و من فکر می‌کنم استرس این دو تیم بیشتر از ما است.

به گزارش نخل اسپورت ، مسلم مجدمی اظهار کرد: بعد از تعطیلات لیگ، واقعا شرایط نفت مسجدسلیمان بد شد، در حالی که پیش از این وقفه، خیلی خوب نتیجه گرفتیم. نیم فصل دوم برای امتیاز گرفتن بسیار سخت است و جوانی تیم ما هم در روند کاری‌مان تاثیرگذار بود. تیم جوانی داریم و بیشتر بازیکنان‌مان سال اول‌شان است که در لیگ برتر بازی می‌کنند و برخی نیز تجربه چندان زیادی از حضور در لیگ برتر ندارند. به هر حال با این شرایط، رقابت خیلی سخت است، ضمن اینکه باشگاه نفت، مشکل مالی هم دارد و همه این‌ها دست به دست هم داده است که در چند بازی اخیر نتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم.

وی افزود: واقعا تیم ما از تعطیلی لیگ متضرر شد و بیشترین تیمی که ضرر کرد، نفت بود. همچنین بازی‌های تیم ما فشرده بود و بازی‌های عقب افتاده‌مان را هم انجام دادیم. البته به نظرم در چند دیدار مثل بازی با نفت آبادان و ذوب آهن، حق ما شکست نبود و حتی در بازی با پیکان حق‌مان نبود که در دقیقه ۹۶ گل دریافت کنیم و بازی مساوی شود. حتی ما در بازی قبلی، به استقلال موقعیتی ندادیم اما بدشانسی آوردیم. به هر حال از آن جا که تیم ما جوان است، جمع کردنش خیلی سخت است.

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه امیدوارم تیم را لیگ برتری تحویل مردم مسجدسلیمان بدهیم، عنوان کرد: امیدوارم از بازی با گل گهر با همدلی بازیکنان و کادرفنی بتوانیم نتیجه بگیریم و همین هفته کار را تمام کنیم تا بقای‌مان در لیگ برتر به هفته پایانی کشیده نشود. به نظر من شانس بقای تیم نفت از ذوب آهن و سایپا بیشتر است و من فکر می‌کنم استرس این دو تیم بیشتر از ما است.

وی با ابراز همدردی با مردم خوزستان و نقش بستن جمله “خوزستان مظلوم تشنه است” روی پیراهن او در بازی با استقلال تهران، گفت: این تنها کاری بود که می‌توانستیم برای کاهش درد مردم مظلوم خوزستان انجام دهیم. وظیفه‌مان است که به عنوان یک خوزستانی با مردم‌مان همدردی داشته باشیم. ما خوزستانی‌ها همه چیز داریم ولی عملا چیزی نداریم. تیم‌هایی مثل نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان که در شهرهای مملو از ثروت هستند نباید مشکلات مالی داشته باشند اما شرایط خوبی ندارند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا