ایوب موسوی: در فصل جدید رقابت های لیگ برتر برای بیمه رازی وزنه می زنم
ایوب موسوی: در فصل جدید رقابت های لیگ برتر برای بیمه رازی وزنه می زنم

سید ایوب موسوی وزنه بردار مستعد و آینده دار کشورمان در فصل جدید رقابت های لیگ برتر وزنه برداری برای تیم بیمه رازی به روی تخته می رود.

به گزارش نخل‌اسپورت، این وزنه بردار ملی پوش خوزستانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تنها به دلیل مسائل مالی تصمیم گرفتم برای تیم بیمه رازی به روی تخته بروم و هیچ‌گونه مشکلی با تیم ملی حفاری ندارم.

وزنه بردار ملی پوش خوزستانی در خصوص شرایطش قبل از مسابقات جهانی تایلند گفت: به لحاظ جسمانی وضعیت خوبی دارم و در تمرینات رکوردهای خوبی به ثبت رساندم، با توجه به اینکه مسابقات جهانی ۲ ماه دیگر آغاز می‌شود امیدوارم وزنه‌های بهتری بزنم تا بتوانم در این رقابت‌ها افتخارآفرینی کنم.

وی ادامه داد: در تمرینات ۱۷۵ کیلوگرم را در حرکت یکضرب زدم و در حرکت ۲ ضرب ۲۲۰ کیلوگرم را بالای سر بردم اما در رقابت‌های جهانی با توجه به حضور وزنه برداران مطرح کشورهای مختلف، باید وزنه‌های بهتری به ثبت برسانم تا بتوانم روی سکو بروم.

موسوی با بیان اینکه وزنه برداری ورزشی سخت و همراه با آسیب دیدگی است گفت: در حال حاضر تمرینات پر فشاری انجام می‌دهم و تلاش می‌کنم پیش از شروع مسابقات به لحاظ جسمانی در شرایط خوبی قرار بگیرم و بهترین رکوردم را به ثبت برسانم، تمام تلاشم را می‌کنم که روی سکو بروم اما تحقق این هدف قدری سخت است.

این وزنه بردار ملی پوش کشورمان در خصوص وضعیت سهراب مرادی اسطوره وزنه برداری ایران و جهان گفت: مرادی اکنون در مصدومیت به سر می‌برد و امیدوارم هر چه زودتر بهبود پیدا کند و به شرایط مسابقات برگردد.

وی در مورد وضعیت وزنه برداری خوزستان گفت: در چند سال اخیر وزنه برداران خوبی همچون افشین طاهری، رحمان اورامه و ابوالفضل جمعه پور افتخارات بسیاری برای خوزستان کسب کردند و قطعاً با وجود این افراد آینده این رشته در استان بسیار درخشان است.

به گزارش ایرنا مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان اواخر شهریورماه به میزبانی تایلند برگزار می‌شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا خوزستان