ورزشگاه ها موظف به نصب دوربین و سیستم بلیت فروشی اینترنتی هستند
ورزشگاه ها موظف به نصب دوربین و سیستم بلیت فروشی اینترنتی هستند

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: تمام ورزشگاه های کشور در فصل جدید رقابت های لیگ برتر موظف به نصب دوربین و اجرای سیستم بلیت فروشی اینترنتی هستند.

به گزارش نخل‌اسپورت، عبدالکاظم طالقانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی فدراسیون فوتبال، اگر ورزشگاهی مجهز به دوربین و سیستم بلیت الکترونیکی نباشد به هیچ عنوان مسابقات لیگ برتر در آن محل برگزار نمی‌شود.

هیچ گونه دخالتی در سیستم بلیت فروشی نداریم

وی در خصوص بازدید نمایندگان فدراسیون از ورزشگاه‌های کشور گفت: با توجه به اینکه لیگ‌های فوتبال کشور در تعطیلی به سر می‌برند، نمایندگان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در حال بازدید از ورزشگاه‌های کشور هستند که در همین راستا از ورزشگاه‌های خوزستان نیز دیدن شد؛ ورزشگاه تازه تاسیس فولاد هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقات نداشت اما ورزشگاه‌های آبادان و مسجدسلیمان دارای ایراداتی هستند که باید برطرف شوند.

رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: سیستم بلیت فروشی بازی‌های لیگ برتر از چند سال گذشته در اختیار باشگاه‌ها قرار گرفته و ما هیچ گونه دخالتی در این موضوع نداریم.

هیات فوتبال خوزستان درخواست کننده فینال جام حذفی در ورزشگاه فولاد نبود

وی در خصوص اتفاقات بازی فینال جام حذفی و خسارتی که به ورزشگاه فولاد وارد شد بیان کرد: ما به عنوان هیات فوتبال خوزستان درخواستی مبنی بر برگزاری بازی فینال در ورزشگاه فولاد نداشتیم بلکه سازمان لیگ این موضوع را به باشگاه فولاد درخواست داد و آنها هم پذیرفتند اگر چه تعهداتی که بین باشگاه و سازمان لیگ صورت گرفته، باید انجام شود. برگزاری بازی فینال جام حذفی طبق روال همه ساله بر عهده سازمان لیگ است و ما به عنوان نماینده فدراسیون در استان، در کنار سازمان لیگ همکاری کردیم.

خانواده‌ها فرزندانشان را در مدارس فوتبال غیر قانونی ثبت نام نکنند

طالقانی در خصوص فعالیت مدارس فوتبال در خوزستان هم گفت: متاسفانه مدارس فوتبال غیرقانونی در خوزستان مشکلاتی را برای ما به وجود آورده اند و برخی خانواده‌ها فرزندان خود را در این مدارس ثبت نام می‌کنند در حالی که ما بارها اعلام کردیم به این مدارس مراجعه نکنند. این گونه مدارس چون مورد بررسی قرار نمی‌گیرند مشکلات عدیده ای را در آینده ایجاد خواهند کرد که ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع نمی‌پذیریم.

وی ادامه داد: بیش از ۵۰۰ مدرسه فوتبال قانونی در خوزستان فعالیت می‌کنند و از این طریق اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ما به خوبی پر شده است.

  • منبع خبر : ایرنا خوزستان