وزنه‌برداری بانوان در خوزستان به‌خوبی فعال شده است/میزبان مسابقات جوانان کشور خواهیم بود
وزنه‌برداری بانوان در خوزستان به‌خوبی فعال شده است/میزبان مسابقات جوانان کشور خواهیم بود

رئیس هیئت وزنه‌برداری خوزستان عنوان کرد: در آذر ماه خوزستان میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رده جوانان خواهد بود.

سید علیرضا قریشی، رئیس هیئت وزنه‌برداری خوزستان بامداد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نخل‌اسپورت، درباره سفر رئیس فدراسیون به اهواز و جلسه با سرپرست ورزش ملی حفاری، اظهار کرد: در جلسه‌ای با سرپرست ورزش شرکت ملی حفاری، پیرو مشکلات وزنه‌برداری استان صحبت‌هایی داشتیم اما اصل موضوع این جلسه حول محور حضور حفاری در لیگ وزنه‌برداری بود زیرا این باشگاه همواره از فعالان این عرصه بوده است.

وی افزود: ما برنامه‌هایی که در سال گذشته داشته‌ایم برای امسال هم خواهیم داشت و چه بسا نسبت به سال گذشته این فعالیت‌ها گسترده تر خواهد بود.

قریشی عنوان کرد: در رده‌های پایه بستر سازی را در دستور کار داریم و مسابقات نونهالان را نیز تدارک دیده‌ایم که برنامه‌ریزی آن در حال انجام است.

رئیس هیئت وزنه‌برداری خوزستان عنوان کرد: مسابقات بانوان را هم فعال کردیم که در سه هفته برگزار خواهد شد که هفته اول آن برگزار شد، هفته دوم آن جمعه آینده در روز ۱۴ تیر ماه برگزار خواهد شد و هفته سوم آن در پاییز برگزار می‌شود که در مسابقات بانوان از سراسر استان شرکت کننده داریم.

وی ادامه داد: به لطف خدا وزنه‌برداری بانوان خوزستان از سال گذشته تا کنون بسیار خوب فعال شده است و از شهرهای مختلف استان در مسابقات نماینده داریم که شهرهای دیگری نیز در حال اضافه شدن هستند.

قریشی در پایان بیان کرد: در آذر ماه خوزستان میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رده جوانان خواهد بود که در حال حاضر به‌دنبال رایزنی هستیم که کدام شهر از خوزستان را بعنوان میزبان مطرح کنیم ولی به احتمال زیاد میزبان اهواز خواهد بود.

انتهای پیام