حمایت‌های مردم، باعث دلگرمی و انگیزه ما در آسیا است
حمایت‌های مردم، باعث دلگرمی و انگیزه ما در آسیا است

مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حمایت‌های مردم و رسانه‌ها همیشه باعث دلگرمی ما بوده و این بار نیز فولاد به دعای خیر مردم برای موفقیت در آسیا نیاز دارد.

به گزارش نخل اسپورت ، سعید آذری درباره آخرین شرایط تیم فولاد جهت حضور در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بچه‌های تیم از نظر روحی شرایط مطلوبی دارند و تمرینات خوبی را هم زیر نظر جواد نکونام پشت سر گذاشته‌اند، مسابقات بزرگ به اندازه کافی در تیم انگیزه ایجاد می‌کنند و وقتی مسئله میزبانی عوض شد و حق میزبانی را از ما گرفتند، اعضای تیم انگیزه مضاعفی پیدا کرده‌اند.

وی افزود: شرایط بهداشتی اهواز هم در بحث اخذ میزبانی از ما تاثیر داشت و کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌اش مستقیما اشاره کرده که گزارشات وزارت بهداشت ایران حاکی از شرایط بد کرونایی اهواز بوده و ما نمی‌توانیم ریسک بازی در اهواز را قبول کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: فکر نمی‌کنم بازیکنان استرس داشته باشند و در این بازی‌ها بیشتر بحث هیجانات مفرط مطرح است، حضور جواد نکونام که تجربه ملی و بین‌المللی پرباری دارد هم در مدیریت هیجانات بازیکنان بسیار موثر است.

وی ادامه داد: نکته مهم این است که ما از چهار روز قبل از بازی به ریاض می‌رویم و تیم‌ها با توجه به شرایط کرونایی، باید طبق پروتکل‌ها رفتار کنند که بر این اساس تیم فقط برای تمرین و مسابقه از هتل خارج می‌شود و در ایزوله کامل به‌سر می‌برند.

آذری با اشاره به انجام کارهای اداری مربوط به اعزام تیم، عنوان کرد: از جانب ما کارهایی که نیاز است انجام شده، مدارک را به afc ارسال کرده‌ایم و منتظر تکمیل کار توسط آن‌ها هستیم، کار خروج از کشور اعضای تیم را تکمیل کرده‌ایم و شورای برون‌مرزی نیز همکاری لازم را داشته است که اگر از نظر اعزام مشکلی بود قطعا کار پیش نمی‌رفت.

وی افزود: در مسابقات ورزشی باید دیپلماسی ورزشی حاکم باشد و روابط سیاسی نباید باعث برخورد غیرعادی توسط کشور میزبان با تیم‌های ورزشی باشد.

مدیرعامل فولاد در پایان با اشاره به نقش مهم هواداران و رسانه‌ها در موفقیت تیمش گفت: ورزش حرفه‌ای بدون رسانه‌ها و هواداران معنایی ندارد، دو رکنی که همیشه به ما کمک کرده‌اند و اعضای تیم هم دلخوشی‌شان به مردم و رسانه‌ها است. دعای خیر مردم همیشه پشت سر ما و تیم بوده و باز هم از همه می‌خواهیم برای موفقیت نماینده ایران در آسیا دعا کنند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس