یزدی: به غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم/ روی یک اشتباه کوچک گل خوردیم
یزدی: به غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم/ روی یک اشتباه کوچک گل خوردیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با این‌که می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم اما به غیرت بازیکنانم و تمام کسانی که شرایط را برای بازی تیم ما فراهم کردند درود می‌فرستم.

به گزارش نخل اسپورت ، داریوش یزدی،‌سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از تساوی تیمش مقابل تراکتور در نشست خبری اظهار کرد: از قبل می‌دانستیم که با تیمی بازی داریم که دارای توانایی‌های زیاد و به لحاظ مجموعه تیمی و کادرفنی تیم بسیار خوبی است. امروز هم آن‌ها نمایش خوبی مقابل ما داشته باشند اما چیزی که باعث شد تیم ما بتواند ایستادگی کند غیرت بچه‌ها بود.

او در رابطه با داوری بازی گفت: خیلی وارد بحث داوری نمی‌شود اما آن‌ها باید آرامش داشته باشند تا بتوانند به خوبی سوت بزنند. ما باید به داوران کمک کنیم و داوران به ما کمک کنند تا فوتبال خوبی را داشته باشیم. من به غیرت بازیکنانم و تمام کسانی که شرایط را برای بازی تیم ما فراهم کردند درود می‌فرستم. با این‌که می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم اما خداراشکر در اولین گام توانستیم یک امتیاز بگیرم.

یزدی اضافه کرد: روی یک اشتباه کوچک گل خوردیم اما به مجموعه تیم‌مان تبریک و خسته نباشید می‌گویم. می‌دانم هواداران ما با دل بزرگشان همیشه حامی ما هستند و برای آن‌ها احترام زیادی قائل هستیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا لبخند را بر لبان‌ آن‌ها جاری کنیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا